Your address will show here +12 34 56 78
Завжди на крок попереду.
По відношенню до землі і до тих, хто на ній працює..
Ми хочемо щоб Ви пишалися своєю технікою!  • Text Hover
Компанія «Смарт Маркет» представляє


Широкий асортимент продукції від італійського виробника сільськогосподарської техніки FERRARI BCS S.p.A. Українському споживачеві пропонуються потужні трактори, виробничі косарки, багатофункціональні мотокосарки, а також універсальні мотоблоки для сільськогосподарських робіт та садівництва. Щороку трактори Феррарі та інша техніка цього італійського бренду займає провідні позиції серед лінійки механізмів для сільськогосподарської сфери. Наша продукція дуже вдало себе зарекомендувала на світових ринках, саме як відмінна техніка для садівництва і виноградників.

Компанія «Смарт Маркет» займається продажем оригінальної італійської продукції Ferrari BCS S.p.A. виключно в Україні.

Cеред широкого асортименту техніки для сільськогосподарських робіт ми представляємо таку продукцію як: міні-трактори Ferrari, дискові косарки-плющилки Duplex, Rotex, Neva, повний модельний ряд мотокосарок Grifon, і п’ять моделей мотоблоків PowerSafe в різній комплектації. Наша продукція буде корисна для невеликих фермерських господарств, садівництва, дачних і фермерських угідь, виноградників, а також може знайти застосування і в інших сферах господарської діяльності.
FERRARI BCS S.p.A. в Україні


Якщо Ви вирішили купити міні-трактор в Україні або будь-яку іншу техніку для сільськогосподарських робіт, садівництва або виноградників, то ви можете це зробити прямо у нас на сайті. І пам’ятайте – ми абсолютно безкоштовно здійснюємо доставку нашої продукції в будь-яке місто по всій країні. А також нами передбачені лояльні умови і вибір способу оплати. Ми не просто продаємо техніку високої якості – ми допомагаємо в підборі супутнього обладнання саме для потреб вашого бізнесу. Звернувшись до нас, Ви отримаєте першокласний сервіс і продукцію преміум класу.