Your address will show here +12 34 56 78
Vega V80 MT

 

Ізодіметричені трактори, реверсивні, з керованими передніми колесами, конструкція трактора розроблена і використовується для заготівлі кормів, особливо на похилих ділянках. 73 к/сил.

Трактор має дуже низький центр ваги, щоб гарантувати максимальну стійкість на схилах і оптимальному потоку кормового зрізу під машину, без шкоди для дорожнього просвіту.

Самостійна система очищення (Self Cleaning System®) є інноваційною системою з подвійним вентилятором, який залишає радіатор і грати всмоктування повітря чистими, таким чином, відбувається захист системи охолодження від пилу і сміття при різанні і обробці кормів. 

Подвійна плаваюча система (Dual Floating System®) оптимізує навантаження на землю навісного обладнання, та задіює поплавковий пристрій який дозволяє слідувати рівню землі.

Особливу увагу було приділено комфорту водія: 6 стійок і сертифікована кабіна забезпечують практичне і комфортне водіння.

Vega V80 оснащений 4-циліндровим турбірованим двигуном VM з прямим вприском і балансувальним валом, що розвиває 73 к/сил.

Для зменшення споживання палива, рівня шуму та вібрації, було прийнято рішення зменшити номінальну частоту обертання до 2300 об\хв.

Система EGR, розташована всередині двигуна, дозволяє знизити викиди оксидів азоту і витрату палива.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  VM D754 TE3 53,7 / 73 2300 4 2970 З турбіною 250 / 1600
 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  VEGA оснащений трансмісією OS-FRAME: має унікальний трансмісійний вал, який приводить в рух коробку передач з основним зчепленням та карданний вал незалежного зчеплення. Це рішення забезпечує більш високу механічну потужність машини.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  32-ступінчаста коробка передач (16 AV + 16 RM) з синхронізованим реверсом і косозубими шестернями, дозволяє вибрати потрібну передачу для будь-якої конкретної ситуації і більш раціонального використання транспортного засобу.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні з постійним гідравлічним керуванням і системою Pro-Act для максимальної продуктивності та комфорту.
  Осі з планетарним редукторам зменшують габаритні розміри і дозволяють ефективно використовувати потужність трактора.
  4-х колесний привод має електро-гідравлічне керування роз'єднання передньої частини.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Задній ВВП незалежний від коробки передач і синхронізований з усіма швидкостями руху. Ним можна керувати за допомогою електрогідравлічного керування. Має швидкість 540/1000 обертів за хвилину.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Суцільний задній гідравлічний підйомник має регулятор тяги, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.
  Додатково є можливість встановити передній гідравлічний підйомник для роботи з навісним обладнанням.
  Vega має подвійний гідравлічний контур з незалежними насосами та теплообмінником: гідравлічний насос потужністю 28,5 л/хв, для трьохточечного навішування та розподілу. Як опція можливо встановити насос з більшою продуктивністю 49 л/хв.
  Джойстик з електронним керуванням (доп. опція), використовується для керування гідравлічною системою і заднім підйомником одночасно одним пристроєм.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальмівна система з 4-ма дисковими гальмами.
  Ексклюзивно Vega оснащений незалежним стоянковим гальмом, яке автоматично включається при виключенні двигуна.
  Одночасне або тільки заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.
  6 стійок і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Сидіння водія з платформою, встановленої на сайленблоки. З місця водія легко і комфортно здійснюється керування трактором і причіпними механізмами. Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною. Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.
  Vega оснащується стандартним реверсивним положенням водія, що дає можливість всі елементи керування трактором (сидіння, рульове колесо, консоль та педалі гальм-зчеплення) розвернути на 180 градусів, за декілька секунд.

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Кабіна на тракторі Vega була ретельно розроблена до найдрібніших деталей, щоб гарантувати максимальний комфорт і найприємніші умови в роботі. Кабіни в версіях Lusso і Comfort доступні з кондиціонером.
  Конструкція змонтована на сайлент-блоці, для зменшення шуму і вібрації. Великі вікна, покращують оглядовість водія, під час руху в будь-якому напрямку.

Схожа техніка