Your address will show here +12 34 56 78
Vega V80 DUALSTEER

 

Ізодіаметричні трактори, реверсивні з подвійним рульовим управлінням. 73 к\сил.

Vega Dualsteer® - це спеціалізовані трактори з ексклюзивною подвійною рульовою системою. Система Dualsteer® поєднує в собі безпеку та стабільність керування передніми колесами моделі "RS" і максимальну продуктивність і маневреність в будь-якій області застосування з переломною в центрі рамою моделі "AR".

Базова реверсивна модель, коротка колісна база і радіусом повороту близько 2,2 м (для моделей з колесами 280/70-18). В результаті дана модель трактора є ідеальною машиною для використання як на схилах, так і в самих екстремальних умовах, що дозволяє легко виконувати роботу в виноградниках, теплицях та садах з вузьким міжряддям, а також всі ремонтні роботи, як влітку, так і зимою, що виконуються місцевими муніципалітетами.

Vega V80 оснащений 4-циліндровим турбірованим двигуном VM з прямим вприском і балансувальним валом, що розвиває 73 к/сил.

Для зменшення споживання палива, рівня шуму та вібрації, було прийнято рішення зменшити номінальну частоту обертання до 2300 об\хв.

Система EGR, розташована всередині двигуна, дозволяє знизити викиди оксидів азоту і витрату палива.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  VM D754 TE3 53,7 / 73 2300 4 2970 З турбіною 250 / 1600
 • Система Dualsteer

  Dualsteer® запатентований на міжнародному рівні та є унікальним на ринку: система подвійного рульового управління, що поєднує центральне шарнірне з'єднання і передні рульові колеса, кут повороту може досягати 70°. Два гідравлічних циліндра в центральному шарнірному з'єднанні збільшують як силу рульового управління, що має високу точність при екстремально низьких швидкостях, так і кращу стабілізацію під час руху по дорозі на високій швидкості.

 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  VEGA оснащений трансмісією OS-FRAME: має унікальний трансмісійний вал, який приводить в рух коробку передач з основним зчепленням та карданний вал незалежного зчеплення. Це рішення забезпечує більш високу механічну потужність машини.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  32-ступінчаста коробка передач (16 AV + 16 RM) з синхронізованим реверсом і косозубимі шестернями, дозволяє вибрати потрібну передачу для будь-якої конкретної ситуації і більш раціонального використання транспортного засобу.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні з постійним гідравлічним керуванням і системою Pro-Act для максимальної продуктивності та комфорту.
  Осі з планетарним редукторам зменшують габаритні розміри і дозволяють ефективно використовувати потужність трактора.
  4-х колесний привод має електро-гідравлічне керування роз'єднання передньої частини.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Задній ВВП незалежний від коробки передач і синхронізований з усіма швидкостями руху. Ним можна керувати за допомогою електрогідравлічного керування. Має швидкість 540/540Е обертів за хвилину. Можна замовити додаткову опцію ВВП з 540/1000 обертів за хвилину.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Суцільний задній гідравлічний підйомник має регулятор тяги, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.
  Додатково є можливість встановити передній гідравлічний підйомник для роботи з навісним обладнанням.
  Vega має подвійний гідравлічний контур з незалежними насосами та теплообмінником: гідравлічний насос потужністю 28,5 л/хв, для трьохточечного навішування та розподілу. Як опція можливо встановити насос з більшою продуктивністю 49 л/хв.
  Джойстик з електронним керуванням (доп. опція), використовується для керування гідравлічною системою і заднім підйомником одночасно одним пристроєм.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальмівна система з 4-ма дисковими гальмами.
  Ексклюзивно Vega оснащений незалежним стоянковим гальмом, яке автоматично включається при виключенні двигуна.
  Одночасне або тільки заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.
  Дуга і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Сидіння водія з платформою, встановленої на сайленблоки. З місця водія легко і комфортно здійснюється керування трактором і причіпними механізмами. Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною. Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.
  Vega оснащується стандартним реверсивним положенням водія, що дає можливість всі елементи керування трактором (сидіння, рульове колесо, консоль та педалі гальм-зчеплення) розвернути на 180 градусів, за декілька секунд.

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Комфортабельні кабіни VEGA мають повністю незалежні підвіски від поперечної стійкості трактора, щоб гарантувати максимальний комфорт і найприємніші умови роботи.
  Конструкція змонтована на сайлент-блоці, для зменшення шуму і вібрації.
  Великі вікна, покращують оглядовість водія, під час руху в будь-якому напрямку.

Схожа техніка