Your address will show here +12 34 56 78
Vega SDT V80 | V95 RS

 

Трактори з короткою базою і діференційованими колесами, односпрямовані з керованими передніми
колесами. 73 або 91 к.с.

Vega SDT RS - це спеціалізовані трактори, які поєднують в собі тягові характеристики звичайних тракторів і маневреність ізодіаметричних тракторів.

Коротка колісна база та низький центр ваги Vega SDT RS ідеально підходить для сільськогосподарських культур, виноградників, садів і теплиць.

Для моделей Vega SDT доступні два VM двигуна: 73 к/сил, 4-ох циліндровий двигун (Vega SDT V80); 91 к/сил, 4-ох циліндровий двигун (Vega SDT V95), всі моделі з системою EGR.

Для зменшення споживання палива, рівня шуму та вібрації, було прийнято рішення зменшити номінальну частоту обертання до 2300 об\хв.

Система EGR, розташована всередині двигуна, дозволяє знизити викиди оксидів азоту і витрату палива.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  Vega SDT V80 53.7 / 73 2300 4 2970 З турбіною 250 / 1,600
  Vega SDT V95 67 / 91 2300 4 2970 Турбо інтеркулер 420 / 1000
 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  Vega SDT оснащений трансмісією OS-FRAME: має унікальний трансмісійний вал, який приводить в рух коробку передач з основним зчепленням та карданний вал незалежного зчеплення. Це рішення забезпечує більш високу механічну потужність машини.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  32-ступінчаста коробка передач (16 AV + 16 RM) з синхронізованим реверсом і косозубими шестернями, дозволяє вибрати потрібну передачу для будь-якої конкретної ситуації і більш раціонального використання транспортного засобу.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні з постійним гідравлічним керуванням і системою Pro-Act для максимальної продуктивності та комфорту.
  Vega SDT оснащений планетарним редуктором на передній осі і каскадними редукторами на задній, щоб звести до мінімуму колісну базу трактора і збільшити його маневреність.
  4-х колесний привод має електро-гідравлічне керування роз'єднання передньої частини.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Задній ВВП незалежний від коробки передач і синхронізований з усіма швидкостями руху. Ним можна керувати за допомогою електрогідравлічної системи керування. Має швидкість 540/540Е обертів за хвилину. Можна замовити додаткову опцію ВВП з 540/1000 обертів за хвилину.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Суцільний задній гідравлічний підйомник має регулятор тяги, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.
  Додатково є можливість встановити передній гідравлічний підйомник для роботи з навісним обладнанням.
  Vega має подвійний гідравлічний контур з незалежними насосами та теплообмінником: гідравлічний насос потужністю 28,5 л/хв, для трьохточечного навішування та розподілу. Як опція можливо встановити насос з більшою продуктивністю 49 л/хв.
  Джойстик з електронним керуванням (доп. опція), використовується для керування гідравлічною системою і заднім підйомником одночасно одним пристроєм.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальмівна система з 4-ма дисковими гальмами.
  Ексклюзивно Vega оснащений незалежним стоянковим гальмом, яке автоматично включається при виключенні двигуна.
  Одночасне або тільки заднє блокування диференціала, з електрогідравлічною системою керування.
  Дуга і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Сидіння водія з платформою, встановленої на сайленблоки. З місця водія легко і комфортно здійснюється керування трактором і причіпними механізмами.
  Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною. Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Кабіна Vega SDT розроблена таким чином, щоб забезпечити максимальний огляд і комфорт усередині для водія та не завдає шкоди навколишньому середовищу, в якому вони працюють.
  Доступна в версії Standard або Compact, яка дозволяє обмежити висоту машини для комфортнішого використання її під листям виноградників, всередині приміщення або теплиць.
  Конструкція змонтована на сайлент-блоці, для зменшення шуму і вібрації.

Схожа техніка