Your address will show here +12 34 56 78
Thor L80 | K105 AR


Ізодіаметричні трактори односпрямовані або реверсивні та з переломною в центрі рамою. 75 и 98 к\сил.

Thor L80 та K105 AR - спеціалізовані трактори, призначені для використання в особливо важких місцях: рядові  культури, виноградники, сади, теплиці та питомники, а також всі ремонтні роботи, як влітку, так і зимою,  що виконуються місцевими муніципалітетами. 

Завдяки ізодіаметричним колесам і переднім рульовим механізмом з гідравлічним приводом, що передає зусилля  на центральний шарнір, кращими властивостями Thor L80 і K105 AR є їхня спритність і маневреність

Реверсивне робоче місце водія (доступне як опція), дозволяє зручно працювати як при буксирувані так і з  переднім навісним обладнанням. 

Нові двигуни з електронним керуванням Stage 3B відповідають найсуворішим європейським стандартам щодо  контролю викидів: перевагою серед ізодіаметричних тракторів є зменшення споживання палива, зниження  вихлопних газів та більш комфортне використання

Завдяки інноваційному технічному забезпеченню, елегантному дизайну та надзвичайно компактним розмірам,
Thor L80 та K105 - незамінні машини для сільського господарства майбутнього.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Двигун Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  Thor L80 Kohler KDI 2504 TCR 55.4/75.3 2300 4 2482 Турбо інтеркулер 300/1500
  Thor K105 Kubota V3800 CR-TE4 72.1/98 2400 4 3769 З турбіною 330/1500
 • ЧИСТА ПОТУЖНІСТЬ

  Thor L80 оснащений 2,4-літровим двигуном Kohler, який розвиває потужність 75 к.с. Обладнаний турбіною Turbo Intercooler та системою EGR разом з каталізатором DOC, що значно зменшують викиди та підвищують ефективність експлуатації.

  Thor K105 оснащений 3,8-літровим двигуном Kubota, який розвиває потужність 98 к.с. Такі пристрої, як EGR (система рециркуляції вихлопних газів), DOC (каталізатор окислення дизельного пального) та DPF (фільтр твердих частинок вихлопу дизельних двигунів) значно скорочують викид токсичних речовин в навколишнє середовище.

  Система подачі палива Common Rail гарантує точне управління інжектором, більш ефективне згоряння, більш високу продуктивність та зменшення споживання палива.

 • ЕЛЕКТРОННЕ УПРАВЛІННЯ

  Електронне управління двигуном забезпечує стійкість двигуна, постійну швидкість ВВП, правильну роботу блоку живлення та стійкий гідравлічний потік, з наступною економією палива та покращенням ефективності роботи.

  Електронне керування числом обертів двигуна, розроблене власним виробництвом BCS Group, воно швидко і точно виконується на приладовій панелі, розташованої праворуч від керма.

 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  Трансмісія Thor L80 and K105 обладнана шасі OS-FRAME.

  Консольна конструкція двигуна забезпечує низький центр тяжіння без зменшення кліренсу.

  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.

  32-ступінчаста коробка передач (16 вперед + 16 назад) з синхронізованим реверсом, дозволяє вибрати потрібну передачу для будь-якої конкретної ситуації і більш раціонального використання транспортного засобу.

  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні.

  Thor L80 і K105 оснащені планетарними редукторами, щоб мінімізувати колісну базу трактора та підвищити його маневреність.

  Постійний привод на 4 колеса.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА

  Задній ВВП незалежний від коробки передач і синхронізований з усіма швидкостями руху. Ним можна керувати за допомогою електрогідравлічного управління. Має швидкість 540/540Е обертів за хвилину. Можна замовити додаткову опцію ВВП з 540/1000 обертів за хвилину.

  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.

  Суцільний задній гідравлічний підйомник має регулятор тяги, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.

  Додатково може бути обладнаний фронтальною навіскою, необхідною для спільного використання комбінованих механізмів.

  Гідравлічна система складається з подвійного контуру з двома незалежними насосами та спеціальним теплообмінником: перший 30 л/хв, призначений для підйому та розподільників, другий - 33 л/хв, призначений для рульового керування та гідроциліндра. Як опція можливо встановити насос з більшою продуктивністю 49 л/хв.

 • АКТИВНА І ПАСИВНА БЕЗПЕКА

  Повна безпека роботи на нерівному грунті і при частих поворотах забезпечена конструкцією трактора Thor L80 і K105 з низьким центром ваги і дуже хорошим розподілом ваги на осі, коли навісне обладнання з'єднане з заднім підйомником.

  Гальма з багатьма дисками в масляній ванні.

  Переднє і заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.

  Дуга і ремені безпеки на сидінні, захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Місце оператора зроблено для комфортного управління технікою: елементи управління розташовані ергономічно, рульова колонка регулюється, а також місце оператора, може бути відрегульовано індивідуально.

  З місця водія легко і комфортно здійснюється управління трактором і навісним обладнанням.

  Гідростатичне рульове управління забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.

  В реверсивній моделі необхідно декілька секунд, щоб розвернути на 180 градусів всі елементи керування трактором.

 • ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

  Нова приборна панель (схожа з автомобільною) втілює в собі цифрові технології.

  На додаток до електрогідравлічних елементів управління, багатофункціональний кольоровий дисплей, який завжди контролює кожен параметр.

  Швидке і безпосереднє зчитування значень можливо завдяки аналоговим датчикам з циферблатами

Інформація, вказана на цьому веб-сайті, не є обов'язковою. Описані моделі можуть бути модифіковані, без
попередження, виробником. На кресленнях та фотографіях може вказуватися обладнання, яке є додатковим або
призначене для інших країн.