Your address will show here +12 34 56 78
Cromo K60 MT

 

Ізодіметричені трактори, реверсивні, з керованими передніми колесами, конструкція трактора розроблена і використовується для заготівлі кормів, особливо на похилих ділянках. 48 к/сил.

Трактор має дуже низький центр ваги, щоб гарантувати максимальну стійкість на схилах і оптимальному потоку кормового зрізу під машину, без шкоди для дорожнього просвіту.

Подвійна плаваюча система (Dual Floating System®) оптимізує навантаження на землю навісного обладнання, та задіює поплавковий пристрій який дозволяє слідувати рівню землі.

Особливу увагу було приділено комфорту водія: 4 стійки і сертифіковані кабіни забезпечують практичне і комфортне водіння.

Cromo K60 обладнаний 4-циліндровим двигуном Kubota з прямим вприском 48 к.с.

Двигун обладнаний балансувальним валом для зниження вібрацій і надлишкового шуму всередині кабіни.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  Cromo K60 35,2 / 48 2800 4 2197 -------- 144,6 / 1700
 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  Трансмісія Cromo K60 обладнана шасі OS-FRAME.
  Конструкція з консольним двигуном забезпечує дуже низький центр ваги.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  Коробка передач на 24 швидкості (12 передач вперед - 12 передачі назад) з синхронним реверсивним механізмом, дозволяє оптимально використовувати Cromo K60, і економити паливо.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні.
  Планетарні редуктора на задніх колесах зменшують габаритні розміри і дозволяють ефективно використовувати потужність трактора.
  Постійний привод на 4 колеса.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Незалежний задній ВВП на 540\540E об\хв. і синхронізований з усіма швидкостями. ВВП контролюється за допомогою електрогідравлічного керування.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Гідравлічна підвіска HDR з подвійною плаваючою системою (подвійна флоат-система) Dual Floating System
  Гідравлічна система з подвійним контуром і незалежними насосами: (один 22,1л /хв для трьохточечної навіски та розподілу, другий 16,8 л /хв для гідроприводу та електрогідравлічного керування), Можлива установка додаткового насоса продуктивністю 33,1 л\хв з термостабілізатором.
  Джойстик з електронним керуванням, використовується для керування гідравлічною системою і заднім підйомником одночасно одним пристроєм.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальма з багатьма дисками в масляній ванні.
  Переднє і заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.
  4 стійки і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Місце оператора є одним з кращих в категорії: він поєднує в собі комфорт, ергономічність, функціональність і безпеку. Сидіння з платформою встановлено на сайлентблок, який в реверсивному виконанні трактора, розвертає водійське сидіння за 5 секунд простим і безпечним способом без скасування будь-яких з'єднань.
  Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.
  Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною.
  Реверсна модель обладнана робочим місцем водія з підвісною платформою на сайлентблокі (дає можливість всі елементи керування трактором розвернути на 180 градусів).

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Кабіна на тракторі серії Cromo була ретельно розроблена, щоб гарантувати максимальний комфорт і найприємніші умови в роботі. Доступні два виконання кабіни Lusso і Comfort, з кондиціонером, і обидва мають підвісну платформу повністю незалежну від шасі трактора, для зменшення шуму та вібрацій.
  Оглядовість гарантується через великі скла на чотирьох стійках, а також через вікно в даху кабіни.