Your address will show here +12 34 56 78
Cobram V65 MT

 

Ізодіметричені трактори, реверсивні, з керованими передніми колесами, конструкція трактора розроблена і використовується для заготівлі кормів, особливо на похилих ділянках. 56 к/сил.

Трактор має дуже низький центр ваги, щоб гарантувати максимальну стійкість на схилах і оптимальному потоку кормового зрізу під машину, без шкоди для дорожнього просвіту.

Самостійна система очищення (Self Cleaning System®) є інноваційною системою з подвійним вентилятором, який залишає радіатор і грати всмоктування повітря чистими, таким чином, відбувається захист системи охолодження від пилу і сміття при різанні і обробці кормів.

Подвійна плаваюча система (Dual Floating System®) оптимізує навантаження на землю навісного обладнання, та задіює поплавковий пристрій який дозволяє слідувати рівню землі.

Особливу увагу було приділено комфорту водія: 4 стійки і сертифіковані кабіни забезпечують практичне і комфортне водіння.

Cobram V65 постачається 3-циліндровим двигуном, VM прямим вприском 56 к\сил.

Система EGR, розташована всередині двигуна, дозволяє знизити викиди оксидів азоту і витрату палива.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  Cobram V65 41,2 / 56 2600 3 2230 З турбіною 185 / 1400
 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  Трансмісія Cobram V65 обладнана шасі OS-FRAME, один вал і один центральний шарнір, гарантують високу передачу потужності на колеса.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  Коробка передач на 24 швидкості (12 передач вперед - 12 передачі назад) з синхронним реверсивним механізмом, дозволяє оптимально використовувати Cobram V60, і економити паливо.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні.
  Планетарні редуктора на задніх колесах зменшують габаритні розміри і дозволяють ефективно використовувати потужність трактора.
  Постійний привід на 4 колеса.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Незалежний задній ВВП на 540\540E об\хв. і синхронізований з усіма швидкостями. ВВП контролюється за допомогою електрогідравлічного керування.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Суцільний задній гідравлічний підйомник з акумулятором та гідравлічна підвіска HDR з подвійною плаваючою системою (подвійна флоат-система) Dual Floating System, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.
  Гідравлічна система з подвійним контуром і незалежними насосами: (один 24,8 л /хв для трьохточечної навіски та розподілу, другий 18,9 л /хв для гідроприводу та електрогідравлічного керування). Можлива установка додаткового насоса продуктивністю 37,2 л\хв з термостабілізатором.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальма з багатьма дисками в масляній ванні.
  Переднє і заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.
  4 стійки і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Місце оператора зроблено для комфортного керування технікою: елементи керування розташовані ергономічно, рульова колонка регулюється, а також місце оператора, може бути відрегульовано індивідуально. Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.
  Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною.

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Кабіна на тракторі Cobram V65 була ретельно розроблена до найдрібніших деталей, щоб гарантувати максимальний комфорт і найприємніші умови в роботі. Кабіни в версіях Lusso і Comfort доступні з кондиціонером.
  Конструкція змонтована на незалежної підвісний платформі, для зменшення шуму і вібрації.
  Рама кабіни за великими скляними дверцятами, покращує оглядовість водія, під час руху в будь-якому напрямку.