Про компанію

Ferrari: Історія…

Концерн «BCS S.p.A.» був заснований інженером Луїджі Кастольди (Luigi Castoldi) в 1943 році в передмісті Мілана і першим напрямком діяльності Концерну було виробництво техніки для сільськогосподарських робіт.
На даний момент Торгова марка BCS S.p.A. FERRARI є однією з найстаріших на ринку сільськогосподарської та комунальної техніки в Європі. Техніка європейської компанії BCS S.p.A. FERRARI зарекомендувала себе, як надійна в роботі і обслуговуванні.

Галерея

Загальна характеристика

Модельний ряд тракторів Ferrari представлений багатофункціональними робочими машинами потужністю від 25 до 91 к / сил, які мають компактні розміри і чудові маневрені якості. Трактори з докладними конструктивними характеристиками, серед яких: коротка база, ламана рама, і низький центр тяжіння. Ці переваги виступають у поєднанні з потужністю двигуна відомих світових брендів Lamborghini, Kubota, VM. Характерною особливістю міні тракторів крім надзвичайного маневрування, надійності двигунів є те, що вони оснащені новітньою розробкою: системою рециркуляції вихлопних газів, що значно знижує витрату палива і надзвичайно екологічним рішенням. Ці переваги роблять трактори FERRARI незамінними для робіт на сільськогосподарських угіддях, тваринницьких фермах, в фруктових садах, виноградниках, тепличних господарствах, а також при скошуванні і заготовки кормових трав.

В результаті плідної роботи концерну створений широкий модельний ряд косарок. Ми готові запропонувати вам широкий вибір дискових, роторних косарок-плющилок і сегментно-пальцьових косарок в яких втілено чудове поєднання якості, надійності, дотримання технологій і традицій при заготівлі кормів. Косарки агрегатуються з робочими машинами будь-яких фірм. 

Сертифікати

Трактори, косарки і мотоблоки сконструйовані і розроблені на основі сучасних потреб аграріїв і кращого світового машинобудівного досвіду, відповідають всім прийнятим світовим стандартам надійності і безпеки в експлуатації, мають відповідні європейські сертифікати.

Завдяки штату кваліфікованих фахівців, ми підбираємо найкраще і максимально вигідне рішення для наших клієнтів в кожному окремо взятому випадку..

Наша місія

Компанія «Смарт Маркет» є офіційним дилером італійської компанії BCS S.p.A. FERRARI в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент міні-тракторів, тракторів різної потужності, причіпних косарок, широкий модельний ряд мотоблоків, які можуть бути укомплектовані різними навісними і причіпними знаряддями та обладнанням.

ТОВ "Смарт Маркет":

- компанія, що стабільно працює та перспективно розвивається
- завжди йде назустріч клієнту передбачаючи гнучкі взаємовигідні умови і форми оплати
- завжди висока якість підготовки техніки, що поставляється
- професіоналізм співробітників, постійне вдосконалення послуг

Головна відмінність нашої компанії - Ми вибираємо кращих європейських виробників техніки та впроваджуємо найдосконаліші, унікальні технології.

Завжди: Якість, Сервіс, Гарантія, Наявність запчастин.

FaLang translation system by Faboba