ПІСЛЯ ПРОДАЖІ

 

 

Завжди в наявності широкий асортимент оригінальних запчастин, команда добре підготовлених фахівців, готових забезпечити ефективне і якісне післяпродажне обслуговування

 

ГАРАНТІЯ

 

Наша компанія виконує в повному обсязі сервісне і гарантійне обслуговування всього модельного ряду. Термін гарантійного обслуговування 2 роки

 

 

СМАЗКИ 

 

Надаємо повну лінійку мастильних та витратних матеріалів, для забезпечення довговічності та ефективності використання техніки

 

 

 ДОСТАВКА

 

Виконуємо доставку техніки і запасних частин машин в будь-який регіон Украіни безкоштовноно 
 

 

 

Ferrari: Історія…

Концерн «BCS S.p.A.» був заснований інженером Луїджі Кастольди (Luigi Castoldi) в 1943 році в передмісті Мілана і першим напрямком діяльності Концерну було виробництво техніки для сільськогосподарських робіт.
На даний момент Торгова марка BCS S.p.A. FERRARI є однією з найстаріших на ринку сільськогосподарської та комунальної техніки в Європі. Техніка європейської компанії BCS S.p.A. FERRARI зарекомендувала себе, як надійна в роботі і обслуговуванні.

Галерея

Загальна характеристика

Модельний ряд тракторів Ferrari представлений багатофункціональними робочими машинами потужністю від 25 до 91 к / сил, які мають компактні розміри і чудові маневрені якості. Трактори з докладними конструктивними характеристиками, серед яких: коротка база, ламана рама, і низький центр тяжіння. Ці переваги виступають у поєднанні з потужністю двигуна відомих світових брендів Lamborghini, Kubota, VM. Характерною особливістю міні тракторів крім надзвичайного маневрування, надійності двигунів є те, що вони оснащені новітньою розробкою: системою рециркуляції вихлопних газів, що значно знижує витрату палива і надзвичайно екологічним рішенням. Ці переваги роблять трактори FERRARI незамінними для робіт на сільськогосподарських угіддях, тваринницьких фермах, в фруктових садах, виноградниках, тепличних господарствах, а також при скошуванні і заготовки кормових трав.

В результаті плідної роботи концерну створений широкий модельний ряд косарок. Ми готові запропонувати вам широкий вибір дискових, роторних косарок-плющилок і сегментно-пальцьових косарок в яких втілено чудове поєднання якості, надійності, дотримання технологій і традицій при заготівлі кормів. Косарки агрегатуються з робочими машинами будь-яких фірм. 

Сертифікати

Трактори, косарки і мотоблоки сконструйовані і розроблені на основі сучасних потреб аграріїв і кращого світового машинобудівного досвіду, відповідають всім прийнятим світовим стандартам надійності і безпеки в експлуатації, мають відповідні європейські сертифікати.

Завдяки штату кваліфікованих фахівців, ми підбираємо найкраще і максимально вигідне рішення для наших клієнтів в кожному окремо взятому випадку..

Наша місія

Компанія «Смарт Маркет» є офіційним дилером італійської компанії BCS S.p.A. FERRARI в Україні. Ми пропонуємо широкий асортимент міні-тракторів, тракторів різної потужності, причіпних косарок, широкий модельний ряд мотоблоків, які можуть бути укомплектовані різними навісними і причіпними знаряддями та обладнанням.

ТОВ "Смарт Маркет":

- компанія, що стабільно працює та перспективно розвивається
- завжди йде назустріч клієнту передбачаючи гнучкі взаємовигідні умови і форми оплати
- завжди висока якість підготовки техніки, що поставляється
- професіоналізм співробітників, постійне вдосконалення послуг

Головна відмінність нашої компанії - Ми вибираємо кращих європейських виробників техніки та впроваджуємо найдосконаліші, унікальні технології.

Завжди: Якість, Сервіс, Гарантія, Наявність запчастин.


FaLang translation system by Faboba

Компания «Смарт Маркет» представляет широкий ассортимент продукции от итальянского производителя сельскохозяйственной техники FERRARI BCS S.p.A. Украинскому потребителю предлагаются мощные тракторы, производственные косилки, многофункциональные мотокосилки, а так же универсальные мотоблоки для сельскохозяйственных работ и садоводства.

Каждый год тракторы Феррари и другая техника этого итальянского бренда занимает лидирующие позиции среди линейки механизмов для сельскохозяйственной сферы. Так же наша продукция прекрасно себя зарекомендовала на мировых рынках, как отличная техника для садоводства и виноградников.

Характеристика нашей техники для сельскохозяйственных работ

 

Многофункциональность

Технику можно применять для различного рода работ, на любой территории и в различных условиях.

 

Простота в обслуживании

Наша продукция имеет высокое качество сборки и не требует специального дополнительного ухода.

 

Широкий модельный ряд

Предлагается большой ассортимент техники и сопутствующей продукции, которая будет подходить именно Вам.

 

Итальянское качество

Вот уже более 70 лет концерн Ferrari BCS S.p.A. выпускает качественную технику для сельскохозяйственных работ.

 

Высокий уровень безопасности

Производитель имеет многолетний опыт и гарантирует надёжность и безопасность всех конструкций.

 

Экологичность

Выхлопная система мини тракторов Ferrari оснащена новейшей системой рециркуляции выхлопных газов.

Наша компания занимается продажей оригинальной итальянской продукции Ferrari BCS S.p.A. исключительно в Украине. Среди широкого ассортимента техники для сельскохозяйственных работ мы представлены следующей продукцией: мини-тракторы Ferrari, дисковые косилки-плющилки Duplex, Rotex, Neva, полный модельный ряд мотокосилок Grifon, и пять моделей мотоблоков PowerSafe в различной комплектации. Наша продукция однозначно будет полезна для небольших фермерских хозяйств, садоводства, дачных и фермерских угодий, виноградников, а так же может найти применение и в других сферах.