Your address will show here +12 34 56 78
Vega V80 DUALSTEER

 

Ізодіаметричні трактори, реверсивні з подвійним рульовим управлінням. 73 к\сил.

Vega Dualsteer® - це спеціалізовані трактори з ексклюзивною подвійною рульовою системою. Система Dualsteer® поєднує в собі безпеку та стабільність керування передніми колесами моделі "RS" і максимальну продуктивність і маневреність в будь-якій області застосування з переломною в центрі рамою моделі "AR".

Базова реверсивна модель, коротка колісна база і радіусом повороту близько 2,2 м (для моделей з колесами 280/70-18). В результаті дана модель трактора є ідеальною машиною для використання як на схилах, так і в самих екстремальних умовах, що дозволяє легко виконувати роботу в виноградниках, теплицях та садах з вузьким міжряддям, а також всі ремонтні роботи, як влітку, так і зимою, що виконуються місцевими муніципалітетами.

Vega V80 оснащений 4-циліндровим турбірованим двигуном VM з прямим вприском і балансувальним валом, що розвиває 73 к/сил.

Для зменшення споживання палива, рівня шуму та вібрації, було прийнято рішення зменшити номінальну частоту обертання до 2300 об\хв.

Система EGR, розташована всередині двигуна, дозволяє знизити викиди оксидів азоту і витрату палива.

 • Text Hover

Більше інформації

 • Двигун

  Модель Потужність кВт/к.с. Номінальна частота
  обертання (об/хв)
  Кількість циліндрів Об'єм двигуна (cm3) Наявність турбіни Максимальний крутний
  момент (Нм/об.хв)
  VM D754 TE3 53,7 / 73 2300 4 2970 З турбіною 250 / 1600
 • Система Dualsteer

  Dualsteer® - це запатентована подвійна рульова система, що поєднує в собі можливість повертати трактор за допомогою ламаної рами та керуванням передніми колесами, що дозволяє виконувати кут повороту до 70°.
  Контроль зачеплення проходить пропорційно двома пристроями, які діють одночасно. Їх робота гарантується гідравлічним контуром і системою механічного з'єднання і синхронізації. Гідравлічний контур діє одночасно на кермові циліндри ламаної рами і поворотні циліндри передніх коліс. Під час роботи система взаємозв’язку гарантує синхронність рульового керування.
  Додатковий гідравлічний циліндр на центральній рульовій системі збільшує потужність керування на дуже низьких швидкостях навіть при високому навантаженні на осі, та кращу стійкість при переміщенні по дорозі на високих швидкостях.

 • ТРАНСМІСІЯ І КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

  VEGA оснащений трансмісією OS-FRAME: має унікальний трансмісійний вал, який приводить в рух коробку передач з основним зчепленням та карданний вал незалежного зчеплення. Це рішення забезпечує більш високу механічну потужність машини.
  Шарнірне з'єднання в середині рами дозволяє передній осі коливатися до 15° по відношенню до задньої осі, що гарантує чудову стабільність руху на схилах.
  32-ступінчаста коробка передач (16 AV + 16 RM) з синхронізованим реверсом і косозубимі шестернями, дозволяє вибрати потрібну передачу для будь-якої конкретної ситуації і більш раціонального використання транспортного засобу.
  Фрикційна реверсивна муфта 'Long life' з багатьма дисками в масляній ванні з постійним гідравлічним керуванням і системою Pro-Act для максимальної продуктивності та комфорту.
  Осі з планетарним редукторам зменшують габаритні розміри і дозволяють ефективно використовувати потужність трактора.
  4-х колесний привод має електро-гідравлічне керування роз'єднання передньої частини.

 • ВАЛ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ (ВВП) І ГІДРАВЛІКА

  Задній ВВП незалежний від коробки передач і синхронізований з усіма швидкостями руху. Ним можна керувати за допомогою електрогідравлічного керування. Має швидкість 540/540Е обертів за хвилину. Можна замовити додаткову опцію ВВП з 540/1000 обертів за хвилину.
  Зчеплення з багатьма дисками в масляній ванні.
  Суцільний задній гідравлічний підйомник має регулятор тяги, спирається на багатоцільові, практичні та універсальні муфти, які швидко і легко можна адаптувати до всього навісного та причіпного обладнання, що продається на ринку.
  Додатково є можливість встановити передній гідравлічний підйомник для роботи з навісним обладнанням.
  Vega має подвійний гідравлічний контур з незалежними насосами та теплообмінником: гідравлічний насос потужністю 28,5 л/хв, для трьохточечного навішування та розподілу. Як опція можливо встановити насос з більшою продуктивністю 49 л/хв.
  Джойстик з електронним керуванням (доп. опція), використовується для керування гідравлічною системою і заднім підйомником одночасно одним пристроєм.

 • АКТИВНА І ПАСИВНАЯ БЕЗПЕКА

  Гальмівна система з 4-ма дисковими гальмами.
  Ексклюзивно Vega оснащений незалежним стоянковим гальмом, яке автоматично включається при виключенні двигуна.
  Одночасне або тільки заднє блокування диференціала, з електрогідравлічним керуванням.
  Дуга і ремені безпеки на сидінні захищають оператора.

 • РОБОЧЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

  Сидіння водія з платформою, встановленої на сайленблоки. З місця водія легко і комфортно здійснюється керування трактором і причіпними механізмами. Цифровий дисплей гарантує повний контроль над машиною. Гідростатичне рульове керування забезпечує максимальну маневреність і малий радіус повороту.
  Vega оснащується стандартним реверсивним положенням водія, що дає можливість всі елементи керування трактором (сидіння, рульове колесо, консоль та педалі гальм-зчеплення) розвернути на 180 градусів, за декілька секунд.

 • СЕРТИФІКОВАНА КАБІНА

  Комфортабельні кабіни VEGA мають повністю незалежні підвіски від поперечної стійкості трактора, щоб гарантувати максимальний комфорт і найприємніші умови роботи.
  Конструкція змонтована на сайлент-блоці, для зменшення шуму і вібрації.
  Великі вікна, покращують оглядовість водія, під час руху в будь-якому напрямку.